NEWBUD
+48 601 687 209 | biuro@nieruchomosci-max.pl
AKTUALNOŚCI

 Strona:  1  

Domki letniskowe

5bf45d33-b280-4765-b1cd-af29841e89fd_(1649759743).jpg
W naszej ofercie oferta dla osób, które mają już swoją wymarzoną działkę w miejscowości turystycznej, a jeszcze nie mogę zdecydować się na rodzaj budynku jaki chcą na niej umieścić. Newbud oferuje domy modułowe, na wzór kontenerów, będące alternatywnym wyborem dla budynku murowanego. Takie rozwiązanie nie wymaga pozwolenia na budowę. Wysoki standard wykończenia. Nowoczesny wygląd. Przyzwoite ceny.  

VI Etap budowy domów energooszczednych

tempimagefordefaultshareredni_(1649758442).jpeg
     Ruszył już VI etap budowy domów energooszczędnych polegający na wybudowaniu 8 kolejnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w centralnej części działki o numerach 29, 30, 32, 61, 63, 65, 67. Zróżnicowane metraże od 38 m2 do 63 m2. Te mniejsze segmenty składają się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Segmenty odpowiednio większa mają jeden pokój więcej.
     Budynku wykonane w standardzie do jakiego państwa przyzwyczailiśmy, są to między innymi ogrzewanie elektryczne, indywidualna instalacja fotowoltaiczna,

Instalacja fotowoltaiki przy ul. Nowotomyskiej

dji0203redni_(1565729410).jpg
Uruchomiono instalację fotowoltaiki na domach energooszczędnych w Rakoniewicach przy u. Nowotomyskiej. Wyniki mówiąsame za siebie, są bardzo dobre i to przez jak krótki czas działania. 
W połączeniu z dobrym ociepleniem budynki i elektrycznym ogrzewaniem budynków koszty utrzymania są znikowe. 

Rakoniewice ul. Nowotomyska

d715283redni_(1565728923).jpg
Prace wykończeniowe przy pierwszych 3 segmentach w Rakoniewicach przy ul. Nowotomyskiej dobiegły końca. Powstały trzy pierwsze domy energooszczędne z instalacją fotowoltaiki w połączeniu z ogrzewaniem elektrycznym. Zapraszamy do zapoznania sięz ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć. 

Wygoda na ukończeniu

Końcówka prac przy mieszkaniach w Rakoniewicach przy ul. Wiśniowej na osiedlu Wygoda. W chwili obecnej położono dach, wstawiono okna, następuje koniec prac brukarskich. Teren został ogrodzony. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć jak i kontaktu w celu obejrzenia.

Prac wykończeniowych ciąg dalszy - Luty 2018 r.

W lutym 2018 roku inwestycja w Rakoniewicach przy ul. Kamińskiego wielkimi krokami dobiega końca. W wewnątrz lokali trwają pracę polegające na położeniu posadzek. Z zewnątrz z frontowej części działki pozostała do wyłożenia kostka brukowa, wykonanie instalacji oświetleniowej oraz montaż bramy wjazdowej. W narożnej części działki przeznaczone jest miejsce na plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z aktualnego stanu prac oraz obejrzenia filmu ze spacerku po inwestycji. 

Trwają prace wykończeniowe - listopad 2017 r.

segmentykamiskiego7kopiowanie.jpg
Budynek już stoi. Ocieplenie budynku wraz z malowaniem wykonane. Została wstawiona stolarka okienna. Zamontowano barierki na balkonach. Trwają prace wykończeniowe związane z instalacjami i tynkowaniem wnętrz. Pierwsze segmenty gotowe pod koniec 2017 roku. Gotowość całej inwestycji przewidziana na luty / marzec 2018 roku. Już teraz zapraszamy do kontaktu po szczegóły oraz do oględzin nieruchomości. 

Bądźmy na bieżąco

 liczba odwiedzin: 97193      online: 1