NEWBUD
+48 601 687 209 | biuro@nieruchomosci-max.pl
AKTUALNOŚCI

 Strona:  1  

Instalacja fotowoltaiki przy ul. Nowotomyskiej

dji0203redni_(1565729410).jpg
Uruchomiono instalację fotowoltaiki na domach energooszczędnych w Rakoniewicach przy u. Nowotomyskiej. Wyniki mówiąsame za siebie, są bardzo dobre i to przez jak krótki czas działania. 
W połączeniu z dobrym ociepleniem budynki i elektrycznym ogrzewaniem budynków koszty utrzymania są znikowe. 

Rakoniewice ul. Nowotomyska

d715283redni_(1565728923).jpg
Prace wykończeniowe przy pierwszych 3 segmentach w Rakoniewicach przy ul. Nowotomyskiej dobiegły końca. Powstały trzy pierwsze domy energooszczędne z instalacją fotowoltaiki w połączeniu z ogrzewaniem elektrycznym. Zapraszamy do zapoznania sięz ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć. 

Wygoda na ukończeniu

Końcówka prac przy mieszkaniach w Rakoniewicach przy ul. Wiśniowej na osiedlu Wygoda. W chwili obecnej położono dach, wstawiono okna, następuje koniec prac brukarskich. Teren został ogrodzony. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć jak i kontaktu w celu obejrzenia.

Prac wykończeniowych ciąg dalszy - Luty 2018 r.

W lutym 2018 roku inwestycja w Rakoniewicach przy ul. Kamińskiego wielkimi krokami dobiega końca. W wewnątrz lokali trwają pracę polegające na położeniu posadzek. Z zewnątrz z frontowej części działki pozostała do wyłożenia kostka brukowa, wykonanie instalacji oświetleniowej oraz montaż bramy wjazdowej. W narożnej części działki przeznaczone jest miejsce na plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z aktualnego stanu prac oraz obejrzenia filmu ze spacerku po inwestycji. 

Trwają prace wykończeniowe - listopad 2017 r.

segmentykamiskiego7kopiowanie.jpg
Budynek już stoi. Ocieplenie budynku wraz z malowaniem wykonane. Została wstawiona stolarka okienna. Zamontowano barierki na balkonach. Trwają prace wykończeniowe związane z instalacjami i tynkowaniem wnętrz. Pierwsze segmenty gotowe pod koniec 2017 roku. Gotowość całej inwestycji przewidziana na luty / marzec 2018 roku. Już teraz zapraszamy do kontaktu po szczegóły oraz do oględzin nieruchomości. 

Bądźmy na bieżąco

 liczba odwiedzin: 48957      online: 1