NEWBUD
+48 601 687 209 | biuro@nieruchomosci-max.pl
AKTUALNOŚCI

VI Etap budowy domów energooszczednych

Szósty etap budowy osiedla polega na wybudowaniu 8 kolejnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w centralnej części działki o numerach 29,30,31,32,61,63,65,67.

Budynki wykonane w klasycznej technologii murowanej, z następujących materiałów:
- bloczki komórkowe, dodatkowo ocieplone styropianem o grubości 15 cm i 20 cm
- strop: płyta kingspan ks1000 x-dek pokryta dodatkową izolacją przeciwwilgociową
- stolarka okienna: PCV kolor antracyt
- drzwi wejściowe: stalowe, w kolorze antracyt.
- rolety okienne elektryczne, kolor antracyt.

W domach zostały zainstalowane panele grzewcze sufitowe na podczerwień (ogrzewanie elektryczne), system fotowoltaika* oraz sterowniki do kontroli temperatury. Wszystko to powoduje, że powstałe domy będą energooszczędne i sprzyjające środowisku.

System fotowoltaiki zamienia energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną, którą można zużywać na bieżąco (ogrzewanie wody, działanie sprzętu RTV/ AGD) lub magazynować w celu ogrzania pomieszczeń w okresie zimowym.
Możliwe na etapie budowy zamontowanie mat grzewczych elektrycznych pod posadzką.

Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna zbiorcza (opłaty za wywóz nieczystości rozliczane na podstawie zużytej wody).

Infrastruktura: wewnętrzne drogi dojazdowe do posesji są utwardzone. Budynki znajdują się blisko centrum miasta Rakoniewice. Dodatkowym atutem są niedaleko położone: Fitness Klub, szkoła oraz supermarket.

Podział ze względu na układ pomieszczeń oraz metraż:
Budynku o numerach 29 o powierzchni ok. 62,42 m2 na co składa się salon z aneksem kuchennym, wiatrołap, korytarz, łazienka i 2 pokoje.Te same rozkłady pomieszczeń występują w segmencie nr 32 (59,61 m2) i 67 (63,98 m2).
Budynku o numerach 30 o powierzchni ok. 44 m2 na co składa się salon z aneksem kuchennym, wiatrołap, korytarz, łazienka i pokój/sypialnia. Ten sam rozkład pomieszczeń dla numerów 31 (62 m2), 61 (38 m2), 63 (42 m2), 65 (44 m2)

CENY:
STAN DEWELOPERSKI - "SD"
(m.in. panele grzewcze na sufitach, posadzki, tynki maszynowe, bez białego montażu i ościeżnic drzwiowych)
Kawalerki metraż ~40 m2 -> 6 900 zł/m2
Lokale ~60 m2 -> 6 100 zł/m2
STAN WYKOŃCZONY - "SW"
(m.in. płytki na podłogach, malowane ściany, meble w zabudowie w kuchni wraz z urządzeniami AGD i RTV, łazience oraz szaf wnękowych, ościeżnice drzwiowe wraz z skrzydłami – możliwe natychmiastowe zamieszkanie)

Kawalerki metraż ~40 m2 -> 8 900 zł/m2
Lokale ~60 m2 -> 8100 zł/m2

Cena oferty dotyczy lokalu o numerze 61 i metrażu ~38 m2 (262 200 zł - stan deweloperski)

W każdej z pozycji w standardzie w cenie wliczono ogrodzenie działki płotem metalowym oraz chodnik do drzwi wejściowych wyłożony z kostki brukowej wraz z podjazdem dla samochodu. Nad drzwiami wejściowymi zamontowany daszek z wykorzystaniem takich materiałów jak szkło i stal nierdzewna. Taras wykostkowany i dodatkowo zamontowana roleta (markiza) przeciwsłoneczna na ścianie budynku. System fotowoltaiki.

Przy wyborze segmentu zlokalizowanego na innej działce oraz opcji pełnego wykończenia lokalu, cena ostateczne może ulec zmianie w zależności od wielkości budynku czy działki.

Kupujący zwolniony z płatności podatku 2% PCC!
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości (bezpłatnie) - po ofertę prosimy o kontakt.

AKTUALNOŚCI

SEGMENT "G"
SEGMENT
 liczba odwiedzin: 93906      online: 1