NEWBUD
+48 601 687 209 | biuro@nieruchomosci-max.pl
LOKALIZACJA
Rakoniewice ul. Wiśniowa

Mieszkania w Rakoniewicach przy ul. Wiśniowej

 
Mamy zaszczyt poinformować o nowej inwestycji, która będzie zrealizowana w Rakoniewicach na ul. Wiśniowej działka nr 143/9 (woj. wielkopolskie, gmina Rakoniewice, osiedle Wygoda). Dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjne, każdy z samodzielnym wejściem i z dostępem do drogi publicznej. Budynek niepodpiwniczony. Każdy z lokalów mieszkalnych o powierzchni 58 m podzielony na piętro i parter. Na parterze znajduje się wiatrołap, kuchni, skrytka, pokój dzienny o powierzchni 20 m2, zaś na piętrze znajduje się korytarz, łazienka, oraz dwa pokoje (z jednego wyjście na balkon). Instalacja grzewcza przewiduje piec gazowy, grzejniki oraz miejscowo ogrzewanie podłogowe. W standardzie wykończenia okna PCV w kolorze grafitowym z roletami (w środku kolor biały, profil pięciokomorowy), parapety wewnętrzne blacha powlekana. 
Technologia wykonania: konstrukcja budynku tradycyjna murowana, fundamenty żelbetowe, stropy Teriva, ściany konstrukcyjne beton komórkowy, ściany działowe beton komórkowy, drewniana konstrukcja dachu, dach pokryty blachą na rąbek, ocieplenie przez styropian, wentylacja grawitacyjna. Budynek rozmieszczony jest równolegle wzdłuż drogi publicznej. Poszczególne lokale są bezpośrednio skomunikowane z drogą publiczną ul. Wiśniowa. Do każdego lokalu przynależą  2 miejsca postojowe zlokalizowane w frontowej części działki - brak garaży. Dla parkingu i wejścia do lokali przewidziana na podłożu kostka brukowa. Do każdego lokalu przynależy ogródek, wyjście z pokoju na parterze. Posesje ogrodzone płotem metalowym panelowym. Instalacja alarmowa jako opcja dodatkowa.
Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja - sieć miejska. 

Nie wykonuje się drzwi wewnętrznych, parapetów wewnętrznych,  wykończeń podłóg  i schodów oraz białego montażu ( w tym kranów). Balustrad schodowych, malowania ścian i sufitów. Wszystkie prace dodatkowe (wyposażenie dodatkowe) muszą być uzgodnione na etapie stanu surowego otwartego co jest przewidziane na kwiecień 2018 r.  

Prace budowlane zostały już rozpoczęte tj. grudzień 2017. Przewidywany termin zakończenia robot budowlanych to grudzień 2018 r. Ewentualne przyśpieszenie prac będzie monitowane na bieżąco. Zachęcamy do pobrania prospektu informacyjnego z powyższej inwestycji. Link do prospektu znajduje się na dole strony.

CENA  LOKALU MIESZKALNEGO: 186 000 zł brutto
Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości (usługa bezpłatna)

W celu poznania warunków możliwości rezerwacji bądź zakupu lokalu prosimy o kontakt. 

WIZUALIZACJE
4
 3 
5
7


RZUT PARTER
parter

RZUT PODDASZA
poddasze
 liczba odwiedzin: 24236      online: 3